En Zorlu Ortamlar için DELL Rugged Ailesi

DELL Rugged

DELL Rugged tablet ve dizüstü bilgisayarlar sıcaklık, nem, titreşim, daldırma, akustik gürültü, silah sesi şoku, güneş radyasyonu ve hatta mantardan korumak için tasarlanmıştır. Rugged dizüstü bilgisayarlar; parlak, dış mekanda okunabilir ekranlar, güçlü Intel işlemciler, USB-C bağlantısı, özel GPS, isteğe bağlı mobil geniş bant ve Wi-Fi özelliklerine sahiptir. Sertifikalı MIL-STD-810  ve Giriş Koruma (Ingress Protection) standart özellikleridir.

Aşağıda en popüler DELL Rugged modelleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

DELL Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet

DELL Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet
DELL Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet

Zorlu ortamlar için tasarlanmış 12 inç rugged ve hafif tablet. Eldivenlerle uyumlu ve 1200 nit parlaklıkta doğrudan güneş ışığında bile görülebilen dokunmatik ekrana sahiptir.

Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet 4 fit (1,21 metre) yükseklikten düşme testlerinden ve -28C ile 62C arası sıcaklık testlerinden geçirilmiştir; ayrıca toz, kir ve su girişine karşı maksimum koruma için IP-65 derecelendirmesine sahiptir. Çalışırken değiştirilebilir çift pili ve geliştirilmiş termal yönetimiyle Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet, en yüksek performansı korurken askeri sınıf dayanıklılık da sunar.

 • İyileştirilmiş performans: 12. Nesil Intel işlemciler, 2 TB’a kadar NVMe SSD depolama, 32 GB’a kadar bellek ve entegrated Intel® Iris® Xe grafik özellikleri le sahadaki performmansınızı artırın. 2 adet Thunderbolt 4 USB 3.2 Gen2 Type-C port ile tek bir bağlantı üzerinden daha hızlı veri transferi, şarj ve video çıkışı sağlayın. Ayrıca çalışırken değiştirilebilen 36 Whr pil ile kesintisiz çalışın.
 • Sahada optimum ekran etkileşimi: Aydınlık ortamlarda parlaklığı artırın. Doğrudan güneş ışığında görüntülenebilir, 1200 Nit parlaklığa sahip, eldivenle kullanılabilen, gerçek 12 inç, 16:10 dokunmatik ekran işlerinizi tamamlamanızı kolaylaştırır.

Detaylı Bilgi için Tıklayın >>

Latitude 5430 Rugged Dizüstü Bilgisayar

Gelişmiş pil ömrü, 5G bağlantı özelliği ve Intel® Core™ i7 düzeyine varan işlemcilerle sektördeki en hafif, en güçlü

DELL Latitude 5430 Rugged Laptop
DELL Latitude 5430 Rugged Laptop

14″ semi-rugged  dizüstü bilgisayar.

 • 25 saate kadar pil çalışma süresine sahip, çalışırken değiştirilebilir çift pil ve 15 dakikada %35’e kadar şarj için Ekspres Şarj Desteği ile 7/24 çalışma.
 • Eldivenli dokunma özelliği ve doğrudan güneş ışığında görüntülenebilirlik için 1100 nit’e kadar parlaklık ile rakipsiz ekran tepki hızı.
 • -28,89°C ile 62,78°C arasında sıcaklık testi, 0,9 metreye kadar düşme testi yapılmış, toz, kir ve su girişine karşı yüksek derecede koruma sağlayan IP-53 derecesine sahiptir.
 • İki adet 4K harici ekranı ve 40 Gb/sn veri aktarım hızını destekleyen USB-C Thunderbolt 4 bağlantı noktasını kullanarak herhangi bir aygıtla kolaylıkla bağlantı istasyonu oluşturun, bağlantı kurun ve paylaşım yapın.
 • Akışı ve veri aktarımını hızlandıran ve alandaki işbirliğini artıran daha yüksek bant genişliği için güvenli 6 GHz bant aracılığıyla WiFi 6E bağlantısıyla kapalı kalma süresini sınırlayın.

Detaylı Bilgi için Tıklayın >>

Latitude 7330 Rugged Extreme Dizüstü Bilgisayar

DELL Latitude 7330 Rugged Laptop
DELL Latitude 7330 Rugged Laptop

Gelişmiş pil ömrü, Intel® Core™ i7 düzeyine varan işlemciler ve hassas dokunmatik, 1400 nit, doğrudan güneş ışığında görüntülenebilir ekran özelliklerine sahip en küçük, 5G özellikli 13” tam rugged dizüstü bilgisayar.

 • 25 saate kadar pil çalışma süresine sahip çalışırken değiştirilebilir çift pil ve yalnızca 15 dakikada %35 şarj için Ekspres Şarj Desteği.
 • Eldivenli dokunma özelliği ve doğrudan güneş ışığında görüntülenebilirlik için 1400 nit parlaklık ile benzersiz ekran tepki hızı.
 • Dayanıklı bir dokunmatik izleme dörtgenine sahip olması, onu en hızlı tepki veren, yağmur ve eldivenle dokunma performansına sahip 5G özellikli 13 inç tam rugged dizüstü bilgisayar yapar.
 • -28,89°C ile 62,78°C arasında değişen sıcaklıklara ve 6 fitten düşmelere dayanabilir ve toz, kir ve su girişine karşı maksimum koruma için IP-65 derecesiyle ekstrem koşullarda en iyi performansı verir.
 • Akışı ve veri aktarımını hızlandırmak ve alandaki işbirliğini artırmak için bant genişliğini arttıran güvenli 6 GHz bant aracılığıyla WiFi 6E bağlantısıyla kusursuz verimlilik.
 • İki adet 4K harici ekranı ve 40 Gb/sn veri aktarım hızını destekleyen USB-C Thunderbolt 4 bağlantı noktası ile geniş bağlantı seçenekleri.

Detaylı Bilgi için Tıklayın >>